KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9298608
nr 929 8608
Akvarell
Kina, signerad. , 66x43
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 december 2014
kl 18:59:29
500 kr
600 kr
700 kr